3 Tekerlekli bebek bisikleti fiyatları

Bebeğin aylık durumuna göre dizayn edilen bebek bisikletleri farklı marka ve modellerde bulunmaktadır. Bebeğinizin güvenliği açısından her türlü detayın düşüldüğü bu bisikletler 10 aylıktan 36 aylığa kadar kullanılabilmektedir. 3 noktalı Y tipi omuz pedleri ve emniyet kemeri güvenliği sağlaması açısından önemlidir. Ayrıca yüksek sırt desteği güvenlik barı ve yumuşak oturma ünitesi sayesinde bebeğinizin bisiklet üzerinde hareketi esnasında dengede durmasını sağlar. Yaslanma yeri sayesinde bebeğin dengesini kaybederek düşmesini önlenir. Farklı model ve fiyatlarda sahip olabileceğiniz üç tekerlekli bebek bisiklet fiyatları 64.90 TL’den başlamaktadır.

Peppe oyuncaklı bisikletler 69.90 TL üç tekerlekli itmeli ve müzikli panda bisikletleri 109.90 TL motor arabalı üç tekerlekli bisiklet 34.90 TL üç tekerlekli ve kontrollü bebek bisikleti 179.90 TL’dir. İstediğiniz modelde ki bebek bisikletini en uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Sitemizde bulunan çeşitli üç tekerlekli bebek bisiklet fiyatları hakkında bilgi edinebilir siz de bütçenize en uygun olan bisikleti seçerek sipariş verebilirsiniz. Üç tekerlekli bebek bisikletlerinin diğer özellikleri arasında hafif olması gelir. Kolayca taşınabilir ve kutusundan çıkarıldıktan sonra kolayca monte edilebilir. Ayrıca çelikten yapıldığı için oldukça sağlamdır. Kırılma ve bozulma durumunda servise vererek hemen tamir edilebilir. Bisiklette kullanılan boyalar göz alıcı olmasının yanında darbelere ve güneşe karşı dayanıklıdır. Bebek bisikletinde bulunan müzik kutusu ise bebeğinizin daha keyifli bir şekilde bisikleti kullanmasını sağlar.

Ayrıca bebek bisikletinde zil ve püsküller de bulunmaktadır. Ön kol kolayca kıvrılmaz. Bu nedenle bebeğin tutunarak ayağa kalkması ayakta durabilmesine ve emeklemesine yardımcı olur. Bebeğin emeklemeden yürümeye geçiş döneminde bebeğin yürümesine yardımcı olan bu bisikletlerin yapılış amacı bebeğin yürümesini kolaylaştırmaktır. Kauçuktan yapılan tekerlekler önde daha büyük arkada daha küçük olarak yapılmıştır. Böylece bebeğin dengede durması sağlanmıştır. Kolayca idare edilebilen bu bisikletlerde ön ve arka frenler bulunmaktadır. Ayrıca ön kol üzerinde bulunan süslü ve renkli oyuncaklar isteğe göre çıkarılarak ayrıca oyuncak olarak da kullanılabilir. Çok fonksiyonlu olarak dizayn edilmiş olan bu bisikletlere sahip olmak için siz de sitemizi ziyaret edebilir ve istediğiniz bisikleti sipariş verebilirsiniz.

Bir yorum yaz