ABİYE ŞIKLIĞI

Abiye kıyafetler genelde düğünlerde nişanlarda veya özel davetlerde giyilen kıyafetlerdir. Genellikle bayanların giyim tarzı olan vücut hatları ve dekoltesi olan kıyafetleri artık mağazalarda istediğiniz renkte ve modelde bulabilirsiniz. Abiye kıyafeti alırken vücudunuzda göre uygun kesimleri tercih etmelisiniz. Moda evleri özellikle abiye tarzı kıyafetler üzerinde çok çalıştıkları için saten tül dantel şifon ve taşlı kıyafetler yapılmaktadır.

Şık ve hoş görünmesi geceye damgasını vuracak özellikte olması kadının kendi iç dünyasını ortaya çıkaran özgüveni olan bayanların giymesi anlamına gelmektedir. Saten elbiselerin göğüs dekoltesi ile birlikte taşlarla askıları ve belinde yer alan muhteşem yaratıcılığı kadınların cazibeli haline dönüştüğünün en önemli ayrıntılarından biridir.

Elbisenin boyu tamamen sizin istediğiniz tarzda olması takı konusunda abartılı olmanda sade ve yüksek topuklu ayakkabı küçül el çantası ile muhteşem kombin oluşturabilirsiniz. Abiye tarzı kıyafetlerde boyu kısa olan elbiseleri seçmek yerine uzun ve göze hoş görünen kıyafetleri seçmeniz sizin için daha ilgi çekici ve odak noktası haline gelmeniz mümkündür.

2014’ün en şık abiye modelleri için https://www.sateen.com.tr/kategori2/elbise/7/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yorum yaz