Araba Oyunları

Bu oyunlar sizlere birçok farklı grevi bir anda vermiş oluyor. Yani öncelikle sizler araba oyunları kategorisine giriyor ve bu oyunu seçiyorsunuz. Daha sonra ise arabaları kontrol edip yanlış otopark etmiş olanları alıp arabaya yüklüyorsunuz. Bunun için dikkatli olmanız gerekiyor. Yani arabayı düzgün yerleştirmezseniz düşebilir ve sizler ceza puanı alabilirsiniz.

Araba oyunlarının arasında farklı olan bu kategori aslında çok eğlenceli. Sizler çok hızlı hareke etmelisiniz çünkü hemen yanınıza yeni bir cezalı park edilmiş araba olacak ve onu da en kısa zamanda alıp kaldıranız gerekecek. Bu oyunda size büyük bir çekici veriliyor ve bunu kullanmanız isteniyor. Dolayısı ile de sizlerde hem çok pratik bir şekilde aracı kullanmayı öğrenecek ve daha sonra kontrolleri yaparak aracı arabaya taşıyacaksınız.

Araba oyunu için herhangi bir marka araç gelebilir. Hiç fark etmeden hepsini toplayacaksınız. Bazen çok güzel arabalar gelirken, bazen de çok eski arabalar gelebilir. Bunların arasında sizler kusurlu olanları alacaksınız. Aslında her oyun farklı olabilir. Bazı oyunlarda bunları sizler takip ederken bazı oyunlarda sizlere yanlış park etmiş araçlar gösterilebilir. Hatta bozulmuş ve gidemeyen araçlara da yardım edebilirsiniz. Sonuç olarak oyuna başladığınızda sizlere görevleriniz verilecek ve yapmanız istenecek. Umarız başarılı olur ve güzel sonuçlar ile oyunu bitirirsiniz

Bir yorum yaz