Balıkesir Oto Kiralama

Contirental 2006 yılında Ataköy, İstanbul’da kurulmuştur. En ekonomik ve az yakıt harcayan araçları en uygun fiyatlarla müşterilere sunmayı hedefleyen ve bugüne kadar binlerce müşterisinin araç kiralama ihtiyacını karşılayan Contirental Oto Kiralama artık Balıkesir’de hizmet veriyor. Balıkesir araç kiralama hizmeti arayanlara dizel araç filosu ile en ekonomik çözümler sunan, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama imkanı ile günlük 40TL gibi düşük ücretlerle araç kiralayan Contirental’in web sitesini, www.contirental.com ziyaret ederek araç kiralama fiyatları ve araç kiralama şartları ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.Ayrıca 0266 221 5556 nolu telefonu arayarak dilediğiniz aracı rezerve etme imkanına sahipsiniz.

Sınıflarının en az yakıt harcayan ve en az sorun çıkaran modelleri olan Ford Focus, Renault Fluence ve Renault Symbol marka binek sınıfı araçlardan oluşan filosu Contirental Oto Kiralama’yı tercih etmeniz için diğer bir nedendir.

Uluslararası standartlarda araç kiralama, 7 gün 24 saat yol yardım ve dizel yakıtlı araçları ile Contirental’den güvenle oto kiralama hizmeti satın alabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Murat Serin 02 Mayıs 2013

Bir yorum yaz