Baskılı Balon

1997 yılında kurulmuş bir firma olan Sönmez Balon her geçen gün kendisini geliştirip üretim kapasitesini artırmıştır.

2010 yılında Ümraniye merkezli üretim fabrikasını tamamlayan ve Türkiye’de sektöre hizmet edecek her türlü balonu üretebilen bir firma haline gelmiştir.

Özellikle baskılı balon çeşitleri  ile öne çıkan firma farklı sektörlere hitap ederek baskısız balon, uçan balon, folyo balon, kalp balon, süsleme balon gibi birçok balon çeşidini üretmektedir. Bu çeşitlerin yanı sıra açık havada kullanılmak üzere silindir balon,  led balon, kanatlı zeplin, küre zeplin, balon ekran, yer balonu, yol tak, fly tup gibi balon çeşitlerini de üretip satmaktadır.

Kurumsal reklam çalışmaları için Kreatif çözümler sunan Sömez Balon firması aynı zamanda şişme çadır, afet çadırları, aktivite çadırları, depo çadırları üretmektedir. Firmanin hazırladığı seçim balonları özellikle seçim zamanı büyük talep görmektedir.

Firma kendi yaratıcılığı ile tasarladığı urunlerin yurt icinde Türk Patent Enstitüsü’ nden yurtdışında ilgili kurum ve kuruluşlara tescil ettirmektedir. Firma yurtiçinde ki sektöre hizmet ettiği kadar yurtdışına ihracatı ile de öne çıkmaktadır.

Bir yorum yaz