Buzdolabı Karlanma Yapıyor

Buzdolapları günlük yaşamı vazgeçilmez parçaları arasında kendisine yer buluyor. Özellikle de gülük yaşantı içerisinde insanların gıdalarını daha taze ve daha uzun süreler koruyabilmesi ve saklayabilmesi konusunda buzdolabı teknolojisi son derece önemlidir. Bu noktada günümüz modern dünyasında Arçelik beyaz eşya teknolojisinde lider markalardan birisidir. Arçelik markasının buzdolabı modellerinin üstün teknolojileri, düşük enerji tüketimleri ve yüksek verimleri bulunması dolayısı ile de dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de oldukça yoğun bir şekilde insanlar tarafından kullanılıyor.

Günümüz modern Türkiye’sinde Arçelik markalı buzdolabı modellerinde karşılaşılabilecek her türlü arızaya ilişkin hızlı, kaliteli ve modern servis hizmetleri Sancaktepe Arçelik Servisi ile sunuluyor. Özellikle de ileri teknolojiye sahip olan buzdolabı modellerinde ortaya çıkabilecek yeni nesil arızalara ilişkin olarak da kaliteli ve ekonomik çözümler, en kısa süreler içerisinde sağlanıyor.

Bu kapsamda Ümraniye Arçelik Servisi iletişim hatlarına yapacağınız Arçelik markalı buzdolabı modellerindeki dip freeze yani buzluk bölümünde ortaya çıkan fazla karlanma sorunu için anında çözümler üretilir. Gezici teknik ekipler, ilgili adrese kısa süreler içerisinde ulaşarak, Arçelik buzdolabı modelinizin buzluk kısmında oluşan karlanma sorunu için öncelikle buzdolabınızın üst kapak fitillerinde eskime ve bozulma gibi arıza olup olmadığına bakılır.

Eğer buzdolabınızın üst kapağının fitillerinde eskime meydana gelmiş ise fitillerin değişimi yapılması gerekiyor. Tam donanımlı ekiplerimiz, anında eskiyen üst kapak fitillerinin değişimini orijinal yedekleri ile yaparak, buzdolabınızın buzluk kısmına dışarıdan sıcak girişinin engellenmesini sağlamaktadır.

Bir yorum yaz