Ferroli Kombi Servis Hizmetleri Sizlerle!

Tüm Avrupa’da ısınma ve iklimlendirme sektörünün öncü firmaları arasında yer alan İtalyan Ferroli firması, Türkiye’de üretim tesisi bulunan firmalardan bir tanesidir. Pek çok evde kullanılan Ferroli ürünleri dünya pazarında kalite, yaratıcılık ve rekabet kabiliyeti sayesinde markanın yönlendirici bir güç olarak bulunmasını sağlar. Sürekli gelişimi hedefleyen markanın ürettiği tüm iklimlendirme cihazları, tam otomasyona sahip üretim süreçleri ile en yüksek standartlara sahiptir. Uzun yıllar boyunca dayanabilen Ferroli ürünleri, zaman içerisinde yanlış kullanım ve bakımsızlık gibi sebeplerle arızalanabilir. Arızalanan tüm ürünlerinizin tamir işlemlerini yürütmek için kurduğumuz Ferroli Servis hizmetimiz sayesinde en kaliteli onarım sürecini geçirebilirsiniz.

Ferroli Servis hizmetlerimiz, ürünün marka değerine paralel olarak konusunda deneyimli, profesyonel hizmet sunan, müşteri isteklerine öncelik veren kaliteli bir sürece imza atmaktadır. Servis personelimiz adresinize gelerek, cihazınıza ilişkin arızayı tespit ettikten sonra fiyat onayını almasıyla birlikte tamir sürecine başlayacaktır. Isınmanın öneminin farkında olan servis personellerimiz, yaşadığınız mağduriyetin daha fazla uzamaması için tamir sürecini işlemin el verdiği ölçüde hızlı bir biçimde tamamlayacaklardır. Ürünlerinizde değişimini sağladığımız her parçaya 1 yıl garanti sunarak servisimizin yaptığı işleri garanti altına alıyoruz.

7/24 bir telefonla ulaşabileceğimiz müşteri hizmetlerimizden cihazınıza dair bilgi alabilir, arıza için randevu oluşturabilirsiniz. 444 88 48 numaralı telefon aracılığıyla dilerseniz Ferroli servis bakım fiyatlarımızı öğrenerek, cihazınıza bakım hizmeti satın alabilir ya da tamir için kaydınızı yaptırabilirsiniz. Daha fazla bilgi için http://www.ferroliservis.co web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir yorum yaz