Geleceğe taşıyan dijital çözümler

Digital signane; Dijital içeriğin tek bir merkezden farklı yerlerde bulunan birçok noktadaki ekrana yansıtılması anlamına gelir. Bu alanda hizmet veren Sistem 9 Medya 2005 yılında kurulmuştur. Sektöre getirdiği yeniliklerle birçok referansa sahiptir. Bankalardan hava yolu şirketlerine, ayaküstü restoranlarından sinema sektörüne kadar geniş bir alanda kurumsal TV sistemlerinin yaygınlaştırılmasında ve kurulmasında önemli bir yere sahiptir.

“Geleceğe taşıyan dijital çözümler” sloganıyla 2005 yılında çalışmalarına başlayan firma aldığı ulusal ve uluslararası ödüllerle de başarısını kanıtlamıştır. 2012 yılında Las Vegas Apex ödüllerinde CTV reklamlarında “en iyi sistem kurulumu” ve “en iyi içerik yönetimi” dalındaki iki projesi ile dünya üçüncüsü, Digital Signane 2013 Awars-The Doohdas ödüllerinde ise Cinemaximum ve Denizbank için yapılan 2 farklı projede birincilik kazanmıştır. Yine yüzde yüz yerli bir yazılım olan CNET’i üretir. Digital Signage Sistem 9 Medya Firmanın sektördeki başarısı ve kalitesi tescillenmiş bir firmadır. Alanındaki gelişmeleri takip eden, müşterilerine sunduğu projeleriyle amacına ulaşır işler yapabilen etkili bir medya kuruluşudur.
Kurumsal Tv Sistemlerinde yazılım üreten bu yazılımları geliştiren ve yerinde teknik servis veren sistemdokuzmedya.com rakipleri ile yarışan ve adını dünyaya duyuran bir şirkettir. Kurumsal Tv sistemlerinin yanı sıra reklam mecralarında ve diğer farklı sistemlerde de hizmet vermeye devam etmektedir. Dijital Menuboard, videwall sistemleri, interaktif uygulamalar, otomasyon sistemleri ve led ekranı sistemleri Sistem 9 Medya’nın faaliyet alanlarındandır. “Geleceğe taşıyan dijital çözümler” ilkesi ışığında başarılarını arttırarak devam ettirecektir.

Bir yorum yaz