Google Adwords ve Facebook reklamlar

Dünyanın en büyük arama motorunun Google olduğunu bilmeyen yoktur herhalde. Özellikle ülkemizde internet denildiğinde akla ilk gelen şey şüphesiz Google olmaktadır. Google, arama motoru olmanın yanı sıra web sitelerinin reklam geliri kapısıdır ve firmaların ürünlerini tanıttığı bir platformdur. Web sitelerinde görülen reklamların çok büyük bir kısmı Google Adwords adı verilen reklam türüdür. Adwords, web sitelerine firmaların ucuz ama etkili yoldan verdikleri reklamların yayınlanması şeklidir. Firmalar web sitelerinde kendi reklamlarını yayınlayarak siteye gelen ziyaretçilere pazarlama yapmaya çalışırlar. GOOGLE REKLAM PAKETİ Google Adwords Reklam – İnternetReklamPaketi.com Son derece etkili olan bu sistem sayesinde firmalar ürünlerinin satışını artırarak daha fazla para kazanabilmektedir.

Google Adwords yanı sıra özellikle son yıllarda popüler olmaya başlayan Facebook reklamları da son derece etkili olmaktadır. Dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden birisi olan Facebook, bu inanılmaz gücü sayesinde son derece cazip olmaktadır. FACEBOOK REKLAM – İnternetReklamPaketi.com Çok kısa bir süre içerisinde binlerce hatta milyonlarca kişiye erişerek ürün tanıtımı yapmak mümkün olmaktadır. 7’den 77’ye herkesin kullandığı Facebook, hem ucuz hem de gayet başarılı bir reklam yayınlama ortamıdır. Firmalar kendi sayfalarında, diğer büyük sayfalarda ya da Facebook’un yan tarafında reklam yayınlayarak hedef kitleye erişmeye çalışır. Bu sistem sayesinde son derece başarılı olunması, facebook reklamlarını oldukça cazip kılmaktadır.

Gerek Google Adwords gerekse Facebook Reklamları, günümüzün en uygun reklam sahaları olmaktadır. İrili ufaklı pek çok firma bu iki sistemi de son derece etkili kullanarak reklamlarını yapmaktadır. Böylece hedefledikleri kişilere ulaşarak ürünlerini satmaktadır. Google ve Facebook üzerinden reklam yayınlatmayı düşünüyorsanız www.internetreklampaketi.com sitesini ziyaret etmenizi öneririm.

Bir yorum yaz