Göztepe Bosch Servisi Sayesinde Bulaşıklar daha Temiz

Çamaşır ya da bulaşık makinesi gibi hanımların zevkle kullandığı, daha pratik, hızlı olabilmek ve zaman kazanabilmek adına her zaman kullandığı işleri daha kolay hâle getiren beyaz eşyalar; dikkatsizlik, önemsememe, göz ardı etme gibi kullanıcı hatalarından dolayı çok sık hata vermektedir.İşinin uzmanı teknik servis personeli ile talep eden tüm Bosch marka beyaz eşya kullanıcılarına hızlı servis anlayışı ile hizmet sunabilmeyi amaçlayan Göztepe Bosch servisi, pırıl pırıl ve zahmetsiz bulaşıklar şeklinde yapılan tanıtımlarla evlerde kullanılmaya başlayan bulaşık makinelerinde oluşan her türlü genel veya kullanıcı hatasından dolayı oluşan arızayı tamir etmektedir.

İşinin uzmanı teknik ekiplerimiz, Üsküdar Bosch servisi hızlı ve anında servis politikamızı benimseyerek %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. oluşan arızaya anında müdahale edilerek oluşan mağduriyetlerin uzamaması amacıyla hızlı bir ön tanımlama ve ardından bilgilendirme süreci izlenmektedir. Talep etmeniz ve arıza masrafını kabul etmeniz durumunda yapılacak işlemler, hızlı bir şekilde tamamlanırken makinenizin eski haline dönüp dönmediği kontrol edilerek size teslim edilmektedir.

Tamir işlemi sırasında tamiri mümkün olmayan yedek parçalar değiştirilirken yeni temin edilen parçalar için en az 1 yıl kullanım garantisi verilmektedir. Tekrarlanan arıza üzerine sizden hiçbir masraf talep edilmezken işleminiz ücretsiz olarak yapılır. Ancak kullanımına dikkat etmediğiniz takdirde arıza oluşumu farklı parçalardan dolayı tekrarlayacaktır. Bu nedenle Sancaktepe Bosch servisi tarafından gerekli temizlik ürünlerini kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Bir yorum yaz