Kaliteli Servisin Adresi Küçükbakkalköy Arçelik Servisidir

Günümüzün en ileri teknolojiye sahip elektrikli ev eşyası üreticilerinden biri olan Arçelik, yıllardır bu alanda hizmet veren bir firmadır. Uzun süredir beyaz eşya alanında hizmet veren firma yıllardır kalitesinden ödün vermediği gibi her geçen gün kalitesini ve teknolojisini en yükseklere taşımaktadır. Firmanın önemli özelliklerinden bir tanesi de kaliteli servis ağına sahip olmasıdır. Küçükbakkalköy Arçelik servisi, Arçelik firmasının kaliteli servis ağı hizmeti veren firmalarından bir tanesidir.

Bostancı Arçelik servisi, uzun yıllardır Ataşehir bölgesinde bu hizmeti sürdürmekte olan bir firmadır. Firma arıza yapan Arçelik marka küçük veya büyük beyaz eşyalarınızın onarımını en kısa sürede yapmaktadır. Firmamıza arayarak oluşturduğunuz arıza kaydı hemen değerlendirilmeye alınmakta ve aynı gün içerisinde siz müşterilerimize geri dönüş yapılarak arızalı olan ürünün tamiratı yapılmaktadır. Tamirat esnasında parça değişimine gerek duyulması durumunda parçalar birebir orijinali ile değiştirilmektedir. Ayrıca yapılan tüm tamiratlar firmamızın garantisi altındadır. Aynı makinede aynı sorun ile bir yıl içerisinde tekrar karşılaşılması durumunda firmamız sizden hiçbir talepte bulunmadan tekrar makinenizin arızasını gidermektedir.

Ayrıca servisimizin güler yüzlü ve işinin ehli olan çalışanları sayesinde makinenizin arızası kısa sürede tespit edilmekte ve en etkili onarım şekli uygulanarak arızası giderilmektedir. Acıbadem Arçelik servisine, yedi gün yirmi dört saat 0216 471 59 56 – 0541 359 44 43 nolu telefon numaralarını çevirerek ulaşabilirsiniz. Sizlere en üstün servis ağı hizmetini sunmakta olan firmamızı tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Bir yorum yaz