Kompozit Deck İşlerinin Kaliteli Adresi

Değişken ve zor hava koşullarına dayanıklı kompozit deck ile hem havuz, teras, bahçe gibi mekânların zeminini, binaların dış cephelerini kaplatarak uzun yıllar sağlam kalmasını sağlayabilir aynı zamanda ahşabın doğal görüntüsüne kavuşabilirsiniz. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı profesyonel ustalar tarafından yapılmış kaplama işlerinde çalışacağınız şirket önemlidir. Bu alanda yılların tecrübesine ve hizmet kalitesine sahip başarılı bir firma ile tanışın. Aygrup inşaat ile kaliteli malzemelerle tecrübeli ustalar tarafından yapılmış kompozit kaplamalara sahip olun.

Aygrup İnşaat PİMAWOOD markasının resmi bayiliğini yapmaktadır. Enka Holding bünyesine bağlı PİMAŞ A.Ş tarafından üretilen pimawood kalitesini müşterilerine ulaştırmaktadır. Firma suya, rutubete, çürümeye, darbelere karşı dayanıklı kolay montajlanabilen, kaydırmayan yüzeylere sahip kompozit ürünler sunmaktadır. Kompozit Deck m2 Kompozit Deck Uygun Fiyatlar Bina içi ve dışı her mekâna kompozit kaplaması yapılmaktadır. Firma Pimawood zemin, pimawood cephe, pimawood çit ve korkuluk ve ahşap deck kaplamalarıyla birçok yeri kompozit deck ile kaplar.

Kurulduğu 2008 yılından bu yana yaptığı tüm kaplama çalışmalarında kullandığı malzemeler ve işçilik hizmetinde garantili çalışmalar yapmaktadır. Kaplamalarda kullanılan tüm ürünler garantimiz altındadır. Cephe ve çatı kaplamalarında usta olan Aygrup İnşaat tecrübesini ve birikimini yaptığı işlere yansıtmaya devam edecektir. kompozitdeck.com.tr sitesini ziyaret ederek farklı renk ve desende çeşit çeşit ürün seçeneklerini inceleyebilir beğendiğiniz modelleri mekânlarınıza ekonomik fiyatlarla uygulatabilirsiniz.

Bir yorum yaz