Kurtköy Arçelik Servisi – 535 359 44 43

Gelişmişliğin en önemli göstergelerinden biri olan beyaz eşya kullanımı hemen her alanda artmıştır. Evde ya da işyerinde sürekli olarak kullanılan beyaz eşyalara, belli aralıklarla bakım yapılmalıdır. Periyodik bakımı yapılan beyaz eşyalar çok daha uzun süre sorunsuz bir şekilde hizmet verecektir.

Kurtköy Arçelik Servisi, garantisi biten beyaz eşyalarınızın periyodik bakımlarını yaptığı gibi, her türlü arıza konusunda da yetkin ve nitelikli kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Beyza eşyanızla ilgili servis talepleriniz mümkün olduğu oranda aynı gün ya da maksimum 24 saat içinde karşılanmakta olup, verilen gün ve saatlere özen gösterilmektedir. Firmanın teknik ekipleri servise geldiğinde öncelikle arıza tespit çalışması yapmakta, sorunun kesin nedeni belirlendikten ve müşteriden onay alındıktan sonra onarım çalışmalarına başlamaktadırlar. Tamirat sırasında kullanılan yedek parçalar cihazınızın orijinal yedek parçaları olup, isimsiz, ikinci el ya da garantisiz parçalar kullanılmamakta, garantili olarak değiştirilmektedir. Onarımı tamamlanan beyaz eşyanız için, firma 1 yıl süreyle geçerli olacak bakım garantisi vermektedir. Verilen garanti süresinde onarımdan kaynaklanan her hangi bir arızada firma ücretsiz olarak servis vermekte, sorunu çözümlemektedir.

Sarıgazi Arçelik Servisi, 7/24 kesintisiz olarak verdiği servis hizmetleri ile kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Ayrıca firma, beklenmedik bir anda oluşan beyaz eşya sorunlarınızda gezici servis uygulaması ile çok daha hızlı cevap vermekte ve arızaya en kısa sürede müdahale etmektedir.

Bir yorum yaz