Mangal keyfini kaliteli kömürle yapın

Vazgeçemediğiniz mangal keyfini zahmetsizce tamamlamak istiyorsak iyi bir mangal kömürü kullanmalıyız. Gerek pikniklerde gerekse lokantalarda kullanılan mangal kömürleri pişirilen etlerin sağlıklı kalmasını sağlamalıdır. Kalitesiz bir mangal kömürü etlerin lezzetini azalttığı gibi kömürün yanmasıyla açığa çıkan karbondioksit gazı nedeniyle de yiyeceklerin sağlığa zararlı hale gelmesine neden olur. Bu durumda gıdalarınız sağlığınızı tehdit eden ürünler haline gelir.

Bunların olmasını istemiyorsanız işinizi şansa bırakmayın ve Press Mangal Kömürü ürünleri ile tanışın. Zahmetsiz ve sağlıklı bir mangal keyfi yaşamak için press mangal kömürleri tüm ihtiyacınızı karşılar. Piknik ve lokantalarda yakılan mangallar için yellenme gerektirmeyen, külü az, is ve koku yapmaz mangal kömürlerinin markasıdır.

Ürünlerimiz kaliteli ağaçların talaşlarından yapılmaktadır. Geri dönüşümle yeniden kullanıma sunulan bu talaşlar pres yöntemiyle yüksek sıcaklık altında birleştirilir. Pres Mangal Kömürü | 0212 705 95 52 Yüzde yüz talaş içerdiği için yanma sırasında insan sağlığına zararlı gazlar ortaya çıkarmaz. 7-8 saat yanabilen pres mangal kömürleri aynı zamanda hiçbir katkı maddesi içermez. İçerisinde boya ve kimyasal maddeler bulunmayan bu kömürler ile sağlıklı mangal keyifleri yaşar, gıdalarınızın lezzetini koruyarak pişirilmesini sağlarsınız. Uzun süre yanabilen 8000 kcal değerinde sıcaklık elde edilen mangal kömürleri ile çeşit çeşit ürünlerimizle tanışın. Standart, diamond, special, premium, firehill, Texas fire, smk pres gibi farklı isim ve özelliğe sahip mangal kömürlerini presmangalkomuru.com sitesinden temin edebilirsiniz.

Bir yorum yaz