Microsoft Office SharePoint Services Nedir?

Microsoft Windows SharePoint Services ile, gelişmiş bilgisayar yetenekleriniz yoksa bile, ekip web sitelerini hemen kurabilirsiniz. Siz ve çalışanlarınız hem ofisinizde, hem de dünya genelinde fikir, bilgi, iletişim ve zaman çizelgeleri bulabilir ve paylaşabilir.

İşbirliği Hiçbir Zaman Bu Kadar Kolay Olmadı
Microsoft Windows SharePoint Services, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, çalışanlarınızın birlikte çalışıp projeleri tamamlamasını sağlar. SharePoint’in kurulumu kolay, elde edilmesi ucuzdur. Hesabınızı oluşturduğunuz anda, web siteniz bir duyuru sayfası, çevrimiçi tartışma listeleri ve belge kitaplıklarıyla kullanıma hazırdır.

Akıcı Belge Paylaşımı ve Gözden Geçirme
Önemli belgelere her zaman kolay erişiminiz olacaktır. Bir internet bağlantısı ve uyumlu bir web tarayıcısıyla, belge kitaplığı tüm bilgisayarlardaki dosyalara erişiminizi sağlar. Ek olarak ekip üyeleri de siteyi kullanarak belgeleri ve projeleri gözden geçirebilir.

Hızla Başlama ve Çalışma
Yalnızca bir web tarayıcısı kullanarak, müşterilere veya projelere özel çalışma alanlarını birkaç dakika içinde kurabilir veya özelleştirebilirsiniz. Çalışanlarınız internet bağlantısı ve uyumlu bir tarayıcı kullanarak herhangi bir bilgisayardan siteye erişebilir.
Ek olarak, Microsoft FrontPage 2003 kullanıyorsanız, temaları ve paylaşılan kenarlıkları kullanarak siteyi özelleştirebilir; gezinti görünümünde sayfa ekleyebilir veya silebilir; fotoğraf galerilerini, otomatik web içeriğini, kullanım analizini ve ilk 10 listelerini birleştirebilirsiniz (http://www.microsoft.com/turkiye/girisimci/products/online/sp/default.mspx, 2003).

Bir yorum yaz