Örnek Mahallesi Bosch Servisi

Beyaz eşyalar, gündelik hayatımızın artık vazgeçilmez birer öğesidir. Birinden biri arızalandığında hemen tamir ettirmek ve kullanmaya devam etmek isteriz. Bundan dolayı da teknik servis hizmetleri en önemli konuların başında gelmektedir.

Çekmeköy Bosch Servisi, garanti süresi biten beyaz eşyalarınızın her türlü sorununda yetişmiş, eğitimli ve tecrübeli teknik kadrosu ile hizmet vermektedir. Beyaz eşya arızasında servis talep ettiğiniz zaman, mümkün ise aynı güne değilse en geç 24 saat içinde randevu saati vermektedir. Tam zamanında servise giden ekipler, onarım çalışmasına başlamadan önce arıza tespiti yapmakta, kesin olarak arıza belirlendikten ve müşteriden onay alındıktan sonra onarım çalışmalarına başlamaktadırlar. Beyaz eşyanızın değişmesi gereken parçaları cihazın orijinal yedek parçaları olup, hiçbir şekilde orijinal olmayan ve garantisi bulunmayan yedek parçalar kullanılmamaktadır. Arızası giderilen beyaz eşya çalıştırılıp test edildikten sonra müşteriye teslim edilmekte, istisnasız her müşteride olduğu gibi 1 yıllık ücretsiz bakım garantisi de hediye edilmektedir. Bu süre içinde yapılan onarımla ilgili bir arıza oluştuğunda, bedelsiz olarak servis verilmekte ve sorun giderilmektedir. Firma, 7/24 verdiği teknik servis hizmetleri ile tatil günlerinde veya mesai saatleri dışında da oluşan beyaz eşya arızalarına servis vermektedir. Bundan başka gezici servis uygulaması sayesinde acilen halledilmesi gereken arızalarda, en yakın ekip adrese yönlendirilmekte ve süratli bir şekilde servis hizmeti verilmektedir.

Örnek Mahallesi Bosch Servisi, müşterilerine sağladığı eşsiz avantaj ve ayrıcalıkları ile Küçükyalı halkının garantisiz beyaz eşya sorunlarına servis hizmeti vermeye devam etmektedir.

Bir yorum yaz