Özel İstanbul Zanussi Çamaşır Makinesi Servisi

İnternet teknolojisinin gelişmesi ile birlikte artık ben de gün içerisinde bilgisayar başında vakit geçiriyorum ve farklı araştırmalar için de bu teknolojiden mümkün olduğunca daha fazla faydalanmaya çalışıyorum.

Alığım hizmetlerden bir tanesi de beyaz eşya araştırması diyebilirim çünkü evimde kullandığım ürünlerden daha kalitelisini bulduğum an kaçırmak istemiyorum. Beyaz eşyalar günlük hayatta en büyük yardımcılarımdan bir tanesi diyebilirim. Yalnız yaşamak çok kolay değil ve birtakım zorlukları da sizi yorabiliyor, işte bu zorluklardan bir tanesi de çamaşır yıkamak!

Çamaşır yıkama konusunda çok becerikli sayılmam bu yüzden kaliteli bir çamaşır makinesi alarak hem yıkama hem de kurulama işlemini aynı anda yapmayı tercih ettim. Zanussi marka çamaşır makinem bu anlamda bana fazlasıyla yardımcı oluyor ancak düzenli bakım hizmeti almadığım zamanlarda sorun çıkartmaya devam ediyor. İlk etapta parça değişimi yapılacak diye servis firması araştırması yapmadım ancak bir zaman sonra ürün iyiden iyiye sıkıntı yaratmaya başladı ve artık servis çağırmak şart oldu.

İstanbul Zanussi Servis internet araştırmalarım sayesinde karşıma çıkan firmalardan bir tanesi ve en üst sıralarda yer alması da çok fazla tercih edildiğini gösteriyor. İstanbul Zanussi Servis firmasını aradım ve ürün hakkında bazı sorunlardan şikayetçi olduğumu anlattım. Servis ekipleri kısa sürede evime geldi ve yedek parça değişimi yapmadan ürünü sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. Firmayı sizlere tavsiye edebilirim ve firmaya sizde ulaşmak istiyorsanız eğer web siteleriniz ziyaret edebilirsiniz.

Bir yorum yaz