Özel Rowenta Süpürge Servisi 7/24 Hizmetinizde!

Özel Rowenta Servis olarak 7 gün 24 saat uzman ekiplerimizle yerinde servis imkanı sunmaktayız. Sizin için değerli olan ürününüze değer vermektedir. Bu nedenle gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak ihtiyacınız olan her anda yanınızda olabilmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Özel Rowenta Servis olarak güler yüzlü hizmet sunarak çözüm odaklı yaklaşımımızla müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Ürünlerinizi uzun yıllar kullanabilmeniz ve hayatın her döneminde Rowenta kalitesini yaşayabilmeniz adına elimizden geleni yapıyoruz.

Rowenta Servis ile ürünlerinizin orijinal yedek parçalar kullanılarak onarımı yapılmakta ve Rowenta ürünlerinde en yüksek verimi alabilmeniz için gereken tüm bakım hizmetleri dönem içerisinde yapılmaktadır. Rowenta süpürge ve tüm ürünlerde yüksek kalite ve hizmet anlayışını en ekonomik fiyatlarla sunmakta ve müşteri memnuniyetini en üst planda tutmaktadır.

Bu nedenle ürünlerin satış performansı her geçen gün daha da artmaktadır. Kaliteli ürünler için kaliteli servis anlayışı ile yaklaşan Rowenta Servis ile verdiği hizmetlerle de ürettiği ürünlerin satış sonrasında da mümkün olan en yüksek kapasite ile kullanılmasını sağlayarak müşteri profilini güçlü kılmak hedefindedir. WEB : http://www.rowentaservis.com

Bir yorum yaz