Parça ve İşçilik Garantili Özel Beko Servisi

Şöhreti dünya çapında yayılmış olan marka Beko’nun elektronik ürün piyasasında çok fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Beko ürünleri rüştünü tüm dünyaya ve ülkemize ispatladıktan sonra kısa süre içerisinde yükselerek hem kendi firmasını kendi alanında geliştirmiş hem de ülkemizde insanlarımızın son teknoloji elektronik ev aletlerini kullanması, yeni elektronik ürün grupları ile tanışmasını sağlamış olan önemli markalardan biridir. Biz de firmamızı İzmir’de kurduktan sonra Beko ürünleriniz için İzmir’de özel teknik servis hizmeti vermeye başlayan çok sayıda firmadan sadece bir tanesiyiz ancak bizi tercih etmeniz için altı adet önemli ve ayrıcalıklı neden bulunmaktadır. Özel İzmir Beko Servis olarak sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır:

Aynı Gün Servis: Aynı gün servis birçok firmanın halen yapamadığı, yaptığı zaman da kaliteden ödün vermeyi ya da buna mecbur kaldığı servis hizmetlerinden biriyken bizim firmamız için hem aynı gün servis hem de yüksek servis kalitesi yıllardan beri uzmanlaştığımız bir konudur.

Hızlı Servis: Her zaman aynı gün servis imkanı sağlayamayabiliyoruz. Bazı problemler için parça temini beklemek ya da büyük sorunlarda ürünlerin servis sürecini sıraya koymak gerekmektedir. Ancak bu durumda hızlı servis imkanımız imdadınıza yetişmektedir.

Uzman Kadro: Yıllardan beri İzmir Beko servis denildiği zaman akla gelen ayrıcalıklı bir firma olmamızı uzman kadromuza borçluyuz demek mümkündür. Uzman teknik ekibimiz her türlü Beko probleminiz için yanınızdadır.

Orijinal Yedek Parça: Yedek parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanarak cihaz bütünlüğünü ve sizlerin güvenliğinizi düşünmekteyiz.

Garanti İmkanı: Servisimiz 1 yıllık garanti paketini kapsamaktadır.

7/24 Destek: Çağrı merkezimizde gece gündüz çalışan ekibimiz size 7/24 yardımcı olmaktadır.

Siz de bu nedenlerden dolayı Özel İzmir Beko Servis firmamızı tercih etmek isterseniz bize iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Bir yorum yaz