Ygs özel derste devrim

Ygs özel ders almak isteyen adaylara her türlü hizmette ders sunuyoruz.  Çocuklarımızın geleceğini önemsiyoruz. Kalabalık sınıflarda öğrenmek çok güçtür.  Öğrenci genelde anlamadığı yerlere soramaz. Öğretmenle birebir iletişim halinde olamaz buda başarısızlığı beraberinde getirir. Bizde bunu tamamen ortadan kaldırmak icin ygs özel derste uzman boğaziçili öğretmenlerden özel ders alma şansını getirdik.  Tüm öğretmenlerimiz deneyimli ve alanlarında uzman öğretmenlerdir. Ezbere tamamen karşıdırlar. Günümüzdeki eğitim sistemi de öğrencinin ezber yapmasına karşıdır. Bunun en güzel örneği ygs sınavlarıdır. Ygs yorum içeren bir sınavdır ve ezbere karşıdır. Yeni ygs sistemi öğrencilerin pratik zekasını ölçer. Bizde bunu çok iyi bildigimizden ötürü yeni eğitim sistemine adepte olmuş öğretmenleri size yardımcı olarak gönderiyoruz.  Yapılan araştırmalar butik tarzı dershanelerin daha başarılı olduğunu kanıtlamıştır.  Özel ders ise bundan çok daha etkilidir. Öğrencinin yorumlama ve anlama kapasitesini artırır.  YGS ve LYS özel ders için tıklayınız

Sınavlarda başarıyı yakalamak konuyu mükemmel bir şekilde anlayıp bolca soru çözmekten geçer. Fakat her öğrencinin konuyu anlama kapasitesi ve soru çözme biçimi farklılık gösterir.  Özel ders ile öğrencilerin eksiklikleri uzman öğretmenlerle masaya yatırılır ve bunlar üzerinde plan yapılır.  Yapılan plan öğrencinin başarısını artıran bir etmendir. Netlerinizi ve başarınızı artırmak için ygs-lys özel dersi tercih edin.

Öğrencilerin belkide en zorlandığı dersler matematik, geometri ve kimyadır.  Matematik dersi bol tekrar ve soru çözmeye dayanır. Ygs sınavında 9. Sınıf ağırlıklı çıkar ve problem ağırlıklıdır. 10. Sınıf  her sene değişsede triginometri ağırlıklıdır. 11. Sınıf karmaşık sayı,  logaritma ağırlıklıdır.  Öğrencilere ezber gelen bu dersler doğru çalışma yöntemleri ile çalışılmadığı zaman vakit kaybından ileriye götürmez.  Çoklu çalışma ortamları ise yeterince ilgilenme olmadığından ötürü çoğunlukla zaman kaybı olur.  İşte bu gibi durumlarda başvurulacak yegane kaynak özel derstir. Geometride görmek çok önemlidir.  Ufak noktaları bilen insanlar kolaylıkla geometriyi halledebilir. Öğretmenlerimiz ygs özel ders vermesinin konuyu anlamdırmasının yanında püf noktalarını vererek her konuyu kolay bir hale getiriyor. Uzman öğretmenlerimiz her öğrencinin seviyesine iniyor.  Ne eksik ne fazla her konuda yeterince bilgi veriyor hem de sizin seviyenizde. Temeli olmayan öğrencileri de bu durum büyük bir kolaylık sağlıyor. www.ozeldersmerkezim.orge tıklayarak bu kolaylıktan faydalanabilirsiniz.

Özellikle fizik dersinde aslında tüm sorular formül kullanılmadan çözülebilir. Önemli olan mantığını kavfamaktır. Kimya ve biyoloji gibi ezber olanağı fazla olan derslerde temel mantık şekilleri kafanızda canlandırmaktadır. Tarih Coğrafya gibi derslerin temeli ise neden sonuç ilişkisini kurmaktır.  Bu tür dersler her ne kadar ezber olup kolay olsada belkide en zor dersler arasındadır.  Çünkü kolay öğrenilip kolay unutulur.  Biz ise her olayın bir nedeni ve sonucu olduğunu biliyor ona göre bağlantı kuruyoruz.  Uzman kadromuz ile tüm bu dersleri öğrenmek artık bir sıkıntı olmaktan çıkıyor ve zevkli bir hal alıyor.

Bir yorum yaz